Mistrzostwa szkoły w piłkę siatkową dziewcząt

Dnia 28 kwietnia odbył się finałowy mecz Mistrzostw Szkoły w Piłkę Siatkową Dziewcząt 2014/15. Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn reprezentujących klasy IV THT, IV TL, III THT, III TE, II THT, II TE, I TEH, I THT.
Rozgrywki rozpoczęły się w lutym a zakończyły w dzień finału. Oto końcowa klasyfikacja:

m-ce kl.
I     IIITE
II    IVTHT
III   IIITHT
IV   IITE
V    IITHT
VI   IVTL
VII  ITHT
VIII ITEH
Uczennice grały każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Łącznie rozegrano 30 spotkań. Rywalizacja była zacięta ale jednocześnie sprawiała wiele radości i frajdy. Wszystko odbywało się według zasad fair play. Mecz o trzecie miejsce między klasami III THT a II TE został rozstrzygnięty dopiero w trzecim secie i towarzyszyły mu ogromne emocje, w końcu chodziło o miejsce "na pudle".
Finał natomiast to zdecydowanie zwycięstwo kl. III TE. Zwycięzcy dostali medale i pamiątkowy puchar a wszyscy uczestnicy dyplomy.
Wszystkim drużynom gratulujemy.

A.W.