Dzień Kobiet

Jak co roku 8 marca wszyscy uczniowie i pracownicy naszej Szkoły spotkali się w auli, aby uczestniczyć w uroczystej akademii na cześć wszystkich dziewcząt i kobiet uczących się i pracujących w szkole. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 2TI oraz 2 TBM. Wspierali ich wychowawcy pani Agnieszka Chmiel i Ryszard Morżak.

Były życzenia, kwiaty, piosenki, skecze oraz quiz Jeden z sześciu, w którym wzięli udział nauczyciele.
Specjalne życzenia w formie bukietu składającego się z różnych utworów złożył też zespół wokalno - muzyczny składający się z uczniów Macieja Łaszewskiego i Mateusza Wysockiego oraz nauczycieli Mariusza Baworowskiego, Pawła Kinasza i Artura Małeckiego.
Na koniec uroczystości odbyło się losowanie loterii fantowej. Łącznie sprzedano ponad 120 losów. Nagrodami były tortille, kebaby, bony do restauracji, bony do salonów fryzjerskich oraz szereg nagród rzeczowych: komplet kolekcjonerskich kart drużyny Lech Poznań z podpisami wszystkich piłkarzy, zdjęcie z autografami kadry olimpijskiej skoczków narciarskich, płyta Pani Katarzyny Żak z autografem, płyty rapera Piekielny z autografem, płyta artystki Kasandry z autografem, szalik kibica Unii Leszno, koszulka Falubaz z autografami żużlowców, książka blogerki Katarzyny Tusk z dedykacją. Rozlosowane zostały również dwie nagrody specjalne tj. kupon na kurs barbera z panem Bartoszem Heblem jako modelem do stylizacji brody oraz kupon na 10 minut opalania się w blasku pana Artura Małeckiego.  Nagroda główna w postaci Śniadania na Dywanie - Słodka Chwila w gabinecie pani dyrektor szkoły przypadła w losowaniu pani Marzenie Grzybowskiej oraz uczniowi klasy 2TL Maćkowi Zarzyckiemu .