XIII MEMORIAŁ HENRYKA HRYNIEWICZA

Czwartego kwietnia po raz trzynasty rozegrany został Memoriał Henryka Hryniewicza. Na zaproszenie dyrektora Zespołu Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze pojawiły się trzy zespoły siatkarskie, które swoją grą postanowiły uczcić pamięć polonisty Henryka Hryniewicza.

Po wielu latach wciąż odnajdujemy zapał, by przygotować kolejny memoriałowy turniej. W czwartkowe przedpołudnie 4 kwietnia na hali sportowej „ ARKADIA” pojawili się przyjaciele, rodzina, znajomi profesora, przedstawiciele władz samorządowych, cała społeczność szkolna drużyny Wojskowej Akademii Technicznej, nauczycieli i absolwentów oraz uczniów Zespołu Szkół . Turniej otworzyła pani dyrektor Zespołu Szkół Ewa Gano. Po zaciętej walce i dwóch wygranych meczach zwycięstwo zapewniła sobie drużyna absolwentów i nauczycieli Zespołu Szkół, drugie miejsce przypadło reprezentacji uczniów. Goście z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie musieli tym razem zadowolić się trzecim miejscem. Możliwość rewanżu już za rok, bo zaproszenie wciąż jest aktualne.

Powiat Górowski

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania

Burmistrzowi Góry Pani Irenie Krzyszkiewicz oraz

firmie EX`S Sport. LINK FIRMY SPONSORA www.exssport.pl