Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół

Dnia 8 czerwca na kortach Górowskiego Towarzystwa Tenisowego Samorząd Szkolny zorganizował Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze.

Oprócz wyśmienitej zabawy i możliwości wzięcia udziału w rywalizacji sportowej, była to też okazja do integracji społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół z przedstawicielami władz górowskich oraz zaproszonych instytucji.

Samorząd Uczniowski przygotował dla naszych gości poczęstunek w postaci pysznego ciasta oraz kiełbasek z grilla. Dzięki naszej inicjatywie udało się zebrać środki na ostatni etap zakupu sprzętu audio do auli szkolnej.

Pierwsze miejsce w turnieju zdobył Pan Tadeusz Biernacki, który reprezentował Burmistrz Miasta i Gminy Góra Panią Irenę Krzyszkiewicz. Drugie miejsce zajął Przewodniczący Rady Powiatu Górowskiego Pan Ryszard Wawer. Trzecie miejsce zajęła Pani Katarzyna Ryndak, która reprezentowała Starostę Powiatu Pana Kazimierza Boguckiego.

Pragniemy podkreślić, że tak naprawdę w tym turnieju nikt nie był przegrany, a wszyscy się doskonale bawili. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i serdecznie dziękujemy szczodrym sponsorom i darczyńcom :

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Pani Irena Krzyszkiewicz

Starosta Powiatu Pan Kazimierz Bogucki

Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Pan Arkadiusz Szuper

Przewodniczący Rady Powiatu Pan Ryszard Wawer

Komendant Komendy Powiatowej Policji Pan Jacek Gregor

Dyrektor Banku Spółdzielczego we Wschowie oddział w Górze Pani Renata Lis

Dyrektor Santander Bank Polska S.A. Pan Radosław Przybysz

Dyrektor PKO BP oddział w Górze Pan Zbigniew Woźniak

Starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Górze Pan Eugeniusz Stankiewicz

 

Dziękujemy także wszystkim tym, którzy pomogli nam w organizacji całego przedsięwzięcia.

Samorząd Szkolny Zespołu Szkół