Piłka siatkowa plażowa dziewcząt-sukces Zespołu Szkół

W maju uczennice Zespołu Szkół w Górze wzięły udział w Powiatowych Mistrzostwach w Piłkę Siatkową Plażową Dziewcząt. Łącznie do rozgrywek przestąpiło sześć drużyn, po trzy z każdej szkoły. Naszą szkołę reprezentowały: A. Nawrot, D. Muszyńska, K. Pokrzywniak, S. Zawisła, K. Dąbkowska, N. Kwiatkowska, A. Mrozowska, L. Stolarczyk. Po zaciętej walce i rozegranych meczach „każdy z każdym” odnieśliśmy zwycięstwo, awansując tym samym do Finału Strefy Legnickiej (1/2 Finału Województwa Dolnośląskiego).

 

W środę 5 czerwca w Lubinie odbył się Finał Strefy Legnickiej. Oprócz reprezentacji naszej szkoły wzięły w nim udział zespoły z Głogowa, Złotoryi i reprezentacja gospodarzy. Walka również była zacięta. Decydowały nie tylko sety, ale również małe punkty. Nie udało się awansować dalej, ale dziewczęta dały z siebie wszystko. Uplasowały się na IV miejscu, grając z poświęceniem mimo gorącej aury.

A.W.