Miłośnicy paintballa znowu w akcji

W dniu 9 października 2019 r. po niemal  rocznej przerwie ponownie zawitaliśmy na pole paintballowe w Serbach. Tym razem było nas więcej i byli to uczniowie klas: IGA, IPA, IGB, IGTB, IPBH, IGHR, IGL, IITM, IIIBA. 

Nad wszystkim pieczę organizacyjną i logistyczną sprawowała p.  Elżbieta Chudek przy ogromnej pomocy i zaangażowaniu p. Jacka Miszczuka, który wziął również czynny udział jako zawodnik jednej z drużyn. Wyjazd został potraktowany jako świetna możliwość integracji i wzajemnego poznawania się uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Podzieleni na 3 grupy - "białych"," żółtych" i" czerwonych" - uczestnicy  rotacyjnie wchodzili do walki, dając możność odpoczynku grupie oczekującej na swoją turę.

Bezustanne "walki" na kolorowe kulki  wymagały sporego wysiłku fizycznego i zaangażowania - czego zresztą nikomu nie brakowało.
Nic  więc dziwnego, że humory i apetyty dopisywały wszystkim. Wyjazd spełnił swoje zadanie, zaś uczestnicy wyrazili chęć  jak najszybszego ponowienia wyjazdu do Serb.

E. Chudek