Upoluj swoją książkę!

W dniach od 2 do 30 listopada br. odbędzie się trzecia edycja projektu „Upoluj swoją książkę”, dzięki któremu uczniowie szkół średnich na terenie całego kraju będą mogli zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków.

Akcja jest organizowana z inicjatywy Instytutu Książki z Krakowskim Biurem Festiwalowym oraz platformą e-bookową Woblink.com. Patronem akcji jest Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Z przyjemnością zawiadamiamy, że nasza szkoła została przyjęta do tegorocznej edycji tego projektu.

Do 31 października na adres szkoły zostaną przesłane plakaty dające dostęp do 12 bezpłatnych książek w formacie e-booka i audiobooka. Zostaną one umieszczone w widocznych miejscach.

Już dziś zachęcamy uczniów do zostania AMBASADORAMI CZYTELNICTWA.

Organizatorzy akcji w tym roku planują zrekrutować aż 1500 uczniów szkół średnich, dostaną oni darmową koszulkę z kodem dającym w listopadzie dostęp do 12 bestsellerów i dzięki temu staną się „mobilną wypożyczalnią książek” dla swoich koleżanek i kolegów.

Do akcji uczniowie mogą zgłaszać się za pomocą formularza na stronie http://ambasador.czytajpl.pl

Koszulkę do tegorocznej edycji projektu zaprojektował artysta Jan Kallwejt.