Wybory nowego Samorządu Szkolnego

W środę 30 października odbędą się wybory do Samorządu Szkolnego. Dzień przed wyborami, we wtorek 29 października, w auli szkolnej opiekun samorządu pan Mariusz Baworowski poprowadzi debatę, podczas której kandydaci odpowiedzą na pytania swoich wyborców, a także kontrkandydatów. Przed debatą Szymon Golba, obecny przewodniczący, przedstawi najważniejsze osiągnięcia swojego zespołu oraz luźne sprawozdanie z realizacji zaplanowanych zadań samorządu.

Już od kilku dni można zapoznać się z programami wyborczymi uczniów chętnych do objęcia tej zacnej i odpowiedzialnej funkcji. A są nimi:

Jagoda Kroczyńska z klasy III TE

Maciej Żmiejewski z klasy II TI

Tomasz Rząsa z klasy I TL

Ale to nie koniec przedwyborczych atrakcji. W dniu wyborów, za szkołą, od rana będzie paliło się „ognisko wyborcze”, przy którym będzie się można ogrzać i nie tylko…

Szykuje się ciekawy dzień. Oddajcie swój głos na najlepszego kandydata.