Nowy przewodniczący Samorządu Szkolnego

Zgodnie z planem 29 października w naszej szkole odbyła się debata przedwyborcza między kandydatami do Samorządu Szkolnego. Ostatecznie przystąpiło do niej dwoje uczniów- Jagoda Kroczyńska i Maciej Żmiejewski, którzy mieli szanse w szkolnej auli zaprezentować swoje programy wyborcze przed szerokim gronem szkolnej społeczności.

Nieco onieśmieleni odpowiedzieli na wiele pytań przygotowanych min. przez opiekuna samorządu p. Mariusza Baworowskiego, a także przez koleżanki i kolegów. Dzięki debacie mogliśmy się przekonać, że nasi kandydaci to ludzie ambitni, kreatywni, błyskotliwi i z poczuciem humoru.

Po debacie długą przerwę spędziliśmy przy „ognisku wyborczym”, jedząc pieczone ziemniaki z masełkiem.

Dziś, 30 października odbyło się głosowanie, w którym wzięło udział 450 uczniów. Oto wyniki:

Jagoda Kroczyńska - 22% głosów

Maciej Żmiejewski - 70 % głosów

Glosów nieważnych - 8 %

Gratulujemy zwycięzcy