Festiwal polskiej piosenki

Dnia 30.10. 2019 r. w naszej szkole odbył się festiwal polskiej piosenki, który cieszył się to dużym zainteresowaniem uczniów. Festiwal śpiewająco rozpoczęła pani dyrektor Ewa Gano.

Udział w konkursie wzięło 12 uczniów, wśród nich najlepszym okazał się Dawid Szulik z klasy i TB. Drugie miejsce zajęła Agnieszka Leśniak z klasy I GHR

a trzecie miejsce zajęła Patrycja Gała z klasy 3 TLB. Nagrodę publiczności otrzymali Maciej Łaszewski, Aleksandra Kurpiel, Magdalena Trzósło, Marysia Kaszubska oraz zespół w składzie: Bartosz Kowalski, Adrian Bazylewicz, Szymon Kołodziej.

W przerwach zmagań konkursowych występowały mażoretki „Delicje", wicemistrzynie świata, które swoimi pokazami akrobatycznymi i umiejętnościami zapewniły obecnym dodatkową rozrywkę. Konferansjerki, czyli nasze maturzystki Sandra Lesiecka i Ola Kurpiel zapowiadały uczestników tego wspaniałego wydarzenia muzycznego oraz przedstawiały uczestników, którzy prezentowali swoje talenty. Wszyscy występujący otrzymali gromkie brawa od całej społeczności szkolnej.

Organizatorem konkursu był Pan Henryk Antonicki. Fundatorem nagród był sklep Wiscom Pana Edwarda Opata.