XXVI Ogólnopolski Bieg Niepodległości w Górze 11.11.2019

Jedenastego listopada odbył się XXVI Ogólnopolski Bieg Niepodległości. Jak co roku wydarzenie przyciągnęło mnóstwo osób.

Nasza szkoła również miała swoich przedstawicieli. W kategorii dziewcząt udział w biegu wzięły: Buczek Dominika, Klaczyńska Ewelina i Wilkosz Emilia. W kategorii chłopców reprezentowali nas: Sobczyk Sebastian, Mikołajczyk Wiktor, Rząsa Tomasz, Zarzycki Bartosz i Zarzycki Maciej. Dziewczęta miały do pokonania dystans 2200 m., natomiast chłopcy 2800 m. Mimo zaciętej rywalizacji uczniowie Zespołu Szkół w Górze, jak zwykle nie zawiedli. W kategorii OPEN na podium stanęli Zarzycki Maciej (2 miejsce) i Zarzycki Bartosz (3 miejsce) oraz Sobczyk Sebastian ( 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej). W kategorii POWIAT drugie miejsce zajął Mikołajczyk Wiktor, a miejsce trzecie wywalczył Rząsa Tomasz.

Wszystkim reprezentantom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, nie tylko tych sportowych.

A.W.