Narodowe Święto Niepodległości

7 listopada w naszej szkole rozpoczęły się obchody Dnia Niepodległości. Oficjalną część uroczystości rozpoczęliśmy odśpiewaniem hymnu. Następnie pan Waldemar Rudzki przeprowadził pasowanie na Młodocianego Pracownika pierwszoklasistów zasadniczej szkoły zawodowej.

Pasowania dokonali: podstarszy Cechu Rzemiosł Różnych pan Jan Ossowski oraz podstarszy Cechu Rzemiosł Różnych pan Franciszek Tomaszewski. Uczniowie ślubowali, że godnie będą reprezentować Zespół Szkół oraz pracodawców na zewnątrz oraz z honorem Polaka dumnie bronić praw moralnych.
Część artystyczną przygotowała klasa II TE pod kierunkiem pani Katarzyny Cuże. Artyści przypomnieli moment w dziejach, w którym Polska przestała istnieć na mapach Europy oraz historię odzyskania wolności przez naszą Ojczyznę.