Sukces sportowy dziewcząt Zespołu Szkół w Górze

W dniu 13 listopada 2014r. w ramach Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży odbyły się powiatowe rozgrywki w piłkę siatkowa dziewcząt. Tradycyjnie mecz rozegrał się między reprezentacjami dwóch placówek Zespołu Szkół im gen. S. Kaliskiego i Liceum Ogólnokształcącego im A. Mickiewicza w Górze.

Naszą szkołę pod opieką pani Anny Wiejak reprezentowały:

Benik Ewelina kl. IV THT
Małaczyńska Magdalena kl. IV THT
Urbaniak Marta kl. IV THT
Boziańczuk Sandra kl. II TL
Urbanowicz Alicja kl. III TE
Ciszewska Weronika kl. III TE
Jasińska Klaudia kl. III TE
Bartkowiak Karolina kl. I TL
Płaczek Małgorzata kl. III THT

Emocjonujący mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla reprezentacji Zespołu Szkół. Walka była zacięta i ciekawa. Nie daliśmy możliwości aby przeciwnik „urwał nam choć seta". Gratulujemy dziewczętom awansu do rozgrywek strefowych.