Wycieczka do Lubina na mecz piłki siatkowej

10 października odbyła się wycieczka do Lubina na mecz piłki siatkowej mężczyzn pomiędzy Cuprum Lubin i PGE Skra Bełchatów. Celem wyjazdu było propagowanie dyscypliny sportowej, jaką jest siatkówka oraz odpowiedniego zachowania się na obiektach  sportowych poprzez kulturalny doping.

Ponad 40 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami było światkami meczu w najlepszym wydaniu. Mieliśmy również okazje zobaczyć w akcji polskie gwiazdy, a mianowicie naszych Mistrzów Świata, którzy grają w bełchatowskim zespole (Mariusz Wlazły, Karol Kłos, Michał Winiarski, Andrzej Wrona).
Doskonałe widowisko sportowe uatrakcyjniła niepowtarzalna atmosfera, która została stworzona przez wiernych kibiców z Lubina i Bełchatowa. Dodatkowo nowoczesna hala widowiskowo- sportowa, na której odbył się mecz, zrobiła wielkie wrażenie.

A.N.