Nauczyciele i pracownicy

Kadra kierownicza, nauczyciele i pedagodzy Zespołu Szkół w Górze,
zatrudnieni w roku szkolnym 2016 / 2017

 

 Kadra (nauczyciele, pedagodzy) Zespołu Szkół w Górze liczy obecnie 58 pracowników, w tym:

  • nauczycieli dyplomowanych - 42
  • nauczycieli mianowanych - 15
  • nauczycieli kontraktowych - 1
KADRA KIEROWNICZA
Dyrektor szkoły - mgr inż. Ewa Gano
Wicedyrektor do spraw dydaktyczno-wychowawczych - mgr Dariusz Lisiecki
Wicedyrektor do spraw dydaktyczno-wychowawczych - mgr Krzysztof Szmydyński
Kierownik praktycznej nauki zawodu - mgr Inga Ozdoba-Stanek
NAUCZYCIELE, PEDAGODZY
1.  Antonicki Henryk  nauczyciel religii
2.  Barna-Dimitriu Beata  nauczyciel j. angielskiego
3.  Baworowski Mariusz  nauczyciel j. angielskiego
4.  Borkowska Beata  nauczyciel religii i teoretycznych przedmiotów zawodowych ekonomicznych

5.

 Borowik Anetta  nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych technicznych
6.  Chmiel Agnieszka  nauczyciel matematyki
7.  Chrystman Nadieżda  nauczyciel j. angielskiego
8.  Chudek Elżbieta  nauczyciel teoretycznych przedmiotów informatycznych, fizyki i astronomii
9.  Cuże Katarzyna  nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych ekonomicznych
10.  Czyż Joanna  doradca zawodowy
11.  Fil Agnieszka  nauczyciel j. niemieckiego
12.  Frączkiewicz Jacek  nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych ekonomicznych
13.  Frączkiewicz Teresa  nauczyciel teoretycznych przedmiotów informatycznyc
14.  Gano Ewa  Dyrektor, nauczyciel matematyki i teoretycznych przedmiotów informatycznych
15.  Góra Bożena  pedagog
16.  Hebel Bartłomiej  nauczyciel geografii
17.  Hirny Elżbieta  nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych spożywczych i chemii
18.  Jasiak Andrzej  nauczyciel wychowania fizycznego
19.  Kibał Sylwia  nauczyciel j. polskiego
20.  Kinasz Paweł  nauczyciel teoretycznych przedmiotów informatycznych
21.  Lisiecki Dariusz  Wicedyrektor, nauczyciel wychowania fizycznego
22.  Ludwiczyńska Edyta  nauczyciel matematyki
23.  Madera Grzegorz  nauczyciel teoretycznych przedmiotów informatycznych
24.  Małecka Ewa  nauczyciel języka niemieckiego
25.  Małecki Artur  nauczyciel historii
26.  Michalak Halina  nauczyciel wychowania fizycznego
27.  Mielczarek Marcin  nauczyciel przedmiotów logistycznych
28.  Minta Beata  psycholog
29.  Morżak Ryszard  nauczyciel teoretycznych przedmiotów informatycznych
30.  Nawrocka Agnieszka  nauczyciel wychowania fizycznego
31.  Nowak Dorota  nauczyciel j. polskiego i historii
32.  Orzechowska Świątek Ewa  nauczyciel bibliotekarz
33.  Ozdoba - Stanek Inga  kierownik szkolenia praktycznego, nauczyciel j. polskiego
34.  Pawlicka Pacyga Mirosława  nauczyciel bibliotekarz
35.  Pieprzyk Izabela  nauczyciel j. niemieckiego
36.  Podolecka Małgorzata  nauczyciel bibliotekarz
37.  Połczyk Waldemar  nauczyciel teoretycznych przedmiotów informatycznych i mechanicznych
38.  Proszko Joanna  nauczyciel wychowania fizycznego
39.  Ruman Władysława  nauczyciel geografii
40.  Rutkowski Karol  nauczyciel wychowania fizycznego
41.  Ryndak Elwira  nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych ekonomicznych
42.  Sidorowicz Karolina  nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych ekonomicznych
43.  Sienkiewicz Władysław  nauczyciel religii
44.  Staniszewska Katarzyna  nauczyciel j. angielskiego i biologii
45.  Szmydyński Krzysztof  Wicedyrektor, nauczyciel wychowania fizycznego
46.  Trzósło Małgorzata  nauczyciel j.niemieckiego
47.  Wiejak Anna  nauczyciel wychowania fizycznego
48.  Woźna Krystyna  nauczyciel j. polskiego
49.  Ziombra Janina  nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych ekonomicznych
NAUCZYCIELE DOCHODZĄCY
1.  Bezak Ewa  nauczyciel biologii
2.  Czajewska Justyna  nauczyciel matematyki
3.  Działo Beata  nauczyciel matematyki
4.  Krupa Marta  nauczyciel j.niemieckiego
5.  Małecka Ewa  nauczyciel j.niemieckiego, pedagog
6.  Panocha Anna  nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
7.  Piotrowski Aleksander  nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych budowlanych
8.  Sokołowicz Wiesława  nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych budowlanych
9.  Węcłaś Dariusz  nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych mechanicznych
PRACOWNICY ADMINISTRACYJNO-EKONOMICZNI   
1.  Adutis Katarzyna  pomoc administracyjna, księgowa
 2.  Duda Małgorzata  sekretarz szkoły
 3.  Grzybowska Marzena  księgowa
 4.  Kospiczewicz Julian  inspektor d/s. BHP
 5.  Poniecki Marcin  laborant
6.  Tomaszewicz Agnieszka  stażystka
 7.  Wawer Anna  główna księgowa
8.  Wojtowicz Marta  kierownik gospodarczy
PRACOWNICY OBSŁUGI   
 1.  Frask Kazimierz  konserwator
 2.  Papmel Teresa  sprzątaczka
3.  Guziołek Monika  sprzątaczka
 4.  Jaróżek Danuta  sprzątaczka
 5.  Rzeźnik Grażyna  woźna
6.  Sawicka Aneta  sprzątaczka
7.  Świstak Sebastian  woźny
8.  Marszałek Sylwia  sprzątaczka