Wybierz przewodniczącego
Samorządu Szkolnego Zespołu Szkół w Górze

Kampanię wyborczą
przewodniczącego Samorządu Szkolnego Zespołu Szkół w Górze
wspiera Polska Fundacja im. Roberta Schumana.

Już niedługo będziesz mógł zdecydować, który z uczniów naszej szkoły zostanie przewodniczącym Samorządu Szkolnego Zespołu Szkół w Górze. Zanim weźmiesz udział w wyborach zapoznaj się z programami wyborczymi kandydatów na tę funkcję.

 


 

KANDYDACI
na przewodniczącego Samorządu Szkolnego ZS w Górze

 

Alina Tobółka
klasa I TE

Jacek Klimczak
klasa II TE

Janusz Bogdański
klasa I LPa

 

 

PROGRAMY WYBORCZE
kandydatów na przewodniczącego Samorządu Szkolnego ZS w Górze

 

Alina Tobółka

 

Jeżeli zostanie mi powierzona funkcja przewodniczącej samorządu szkolnego naszej szkoły, postaram się wprowadzić w życie następujące przedsięwzięcia:

Alina Tobółka,

kandydat na przewodniczącego samorządu szkolnego

 

 

Jacek Klimczak

 

Nazywam się Jacek Klimczak, jestem uczniem klasy II TE. Chciałbym zostać przewodniczącym samorządu szkolnego naszej szkoły, ponieważ wiem, że są wśród nas zarówno uczniowie, którzy chcą zmieniać szkolną rzeczywistość na lepszą, jak i tacy, którzy potrafią to docenić. Jak wygląda nasza szkoła każdy widzi: nudna, szara, nieprzyjemna ... Czas to zmienić!!! Sam niczego nie zrobię, jeśli jednak sądzisz, że jestem odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu i wierzysz, że razem możemy coś dla tej szkoły zrobić, po prostu ZAGŁOSUJ NA MNIE!!!

Oto niektóre punkty mojego programu, które chciałbym przy Waszej pomocy zrealizować:

Kandydata na przewodniczącego samorządu szkolnego już masz,

to Jacek Klimczak nasz,

gdy chcesz go spotkać, dobrze wiesz gdzie,

więc wal śmiało do II TE.

 

Jacek Klimczak,

kandydat na przewodniczącego samorządu szkolnego

 

 

Janusz Bogdański

 

 

Lepsza Szkoła - Lepsza Przyszłość !!!

Jestem uczniem klasy I LPa. Ukończyłem gimnazjum nr 1 w Górze. Jestem aktywny we wszystkich sprawach. Chętnie pomagam ludziom na tyle, na ile jestem w stanie. W tej szkole już miesiąc pomagam w szkolnej bibliotece. Moje zainteresowania to m.in. kuchnia, ogrodnictwo, czytanie czasopism. Moim życiowym marzeniem jest zdać maturę, a potem chciałbym zostać księdzem. Na pierwszym miejscu stawiam rodzinę, Boga,  kolegów i codzienne wyzwania. Gdyby dane mi było zostać przewodniczącym samorządu szkolnego naszej szkoły, wprowadziłbym kilka nowych rozwiązań, które sprzyjałyby rozwojowi  zarówno uczniów jak i szkoły. Do najważniejszych zaliczam:  

Jako przewodniczący godnie będę reprezentował społeczność naszej szkoły. Mam nadzieję, że poprzecie moją kandydaturę na przewodniczącego Samorządu Szkolnego ZS w Górze. Postaram się zrobić wszystko, byście byli ze mnie dumni. 

 

Janusz Bogdański,

kandydat na przewodniczącego samorządu szkolnego

 

 

PLAKATY WYBORCZE
kandydatów na przewodniczącego Samorządu Szkolnego ZS w Górze