Zdjęcie grupowe. Na zdjęciu dyrektor szkoły, organizator konkursu oraz uczestnicy konkursu wiedzy o patronie.

Kolejna edycja Szkolnego Konkursu Wiedzy o Patronie, Sylwestrze Kaliskim, dobiegła końca. Jak co roku podstawową wiedzę o tym wybitnym polskim uczonym muszą posiąść wszyscy pierwszoklasiści. Najlepsi mogą wziąć udział w etapie szkolnym konkursu, w którym należy napisać wypracowanie na temat luźno związany z postacią Patrona. W tym roku do finału dostało się 20 uczniów klas pierwszych i drugich (w zeszłym roku z uwagi na naukę zdalną konkurs nie odbył się).

Zwycięzcą konkursu został Igor Noga, uczeń klasy drugiej Technikum w zawodzie technik logistyk. Drugie miejsce zajęła Wiktoria Radymska z klasy pierwszej Technikum – technik reklamy, a trzecie Julia Wawrzykowska z klasy drugiej Technikum – technik ekonomista. Dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie. Niech ścieżka zawodowa naszego Patrona stanie się dla Was inspiracją.