Logo Fundacji Centrum Aktywności Twórczej.

Chcesz zostać wolontariuszem?

Pomagać innym? Zwiedzać Świat, zawierać przyjaźnie? Zapraszamy!

Dnia 27 kwietnia 2022 r. w Zespole Szkół w Górze odbyło się spotkanie z osobami reprezentującymi Fundację CENTRUM AKTYWNOŚCI TWÓRCZEJ . Motywem przewodnim spotkania było hasło: „Wolontariat zmienia nas i zmienia świat”. Prelegenci z Polski, Tunezji oraz Hiszpanii w ciekawy sposób przedstawili możliwości uczestniczenia w wolontariacie lokalnym i  zagranicznym oraz omówili możliwości uczestniczenia w organizowanych przez fundację warsztatach min. gotowania, językowych oraz artystycznych. Językiem prelekcji był język angielski.

Wszystkich zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzenia strony Fundacji oraz do uczestniczenia w oferowanych przez nią warsztatach.

https://fundacja-cat.pl/

                                                                                              organizatorzy spotkania:
Anna Wiejak i Katarzyna Staniszewska