Godło Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Szanowni Państwo,

W sobotę 3 czerwca 2023 r., już po raz drugi w tym roku, Wojskowa Akademia Techniczna otworzy swoje drzwi dla kandydatów na studia, a także dla wszystkich miłośników wojskowości. W programie prezentacja oferty kształcenia oraz bazy naukowo-dydaktycznej poszczególnych wydziałów akademickich, możliwości rozwoju naukowego oraz pasji i zainteresowań. Wojskowe Centrum Rekrutacji Warszawa-Śródmieście wystawi stoisko informacyjne, gdzie kandydaci otrzymają niezbędne informacje na temat rejestracji na studia wojskowe.

Więcej informacji na temat Dnia Otwartego Wojskowej Akademii Technicznej dostępne jest na stronie: https://www.wojsko-polskie.pl/wat/articles/aktualnosci-w/dzien-otwarty-wojskowej-akademii-technicznej-3-czerwca-2023-r/