Kartki świąteczne przygotowane do wysyłki. Akcja “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”.

W tym roku po raz pierwszy nasz szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”, której celem jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie. Kilkadziesiąt kartek zostało wysłane do instytucji,  przedstawicieli władz oraz osób w Górze i okolicach. Akcję w naszej szkole zorganizowała p. Milena Bartkowiak. Obecnie niewiele osób wysyła kartki, bardziej popularne jest wysyłanie smsów lub dzwonienie z życzeniami. A kto z nas nie cieszył się, gdy w przeszłości otrzymał kartkę świąteczną z życzeniami? Nie pozwólmy, aby ten piękny zwyczaj zniknął i pamiętając o naszych bliskich sprawmy im radość wysyłając kartki ze świątecznymi życzeniami.