Grafika - uwaga konkurs.

Uwaga! Miłośnicy kredek, pędzli, pasteli, węgla i farb! Specjalnie dla Was organizujemy konkurs plastyczny o idyllicznie brzmiącym tytule „Krajobrazy Chorwacji – Krajobrazy Irlandii”.

Dlaczego Chorwacja i Irlandia?
Ponieważ miasta tych dwóch państw – Rijeka i Galway – w roku 2021 noszą zaszczytny tytuł Europejskich Stolic Kultury! My idziemy o krok dalej i chcemy się razem z Wami przenieść do krainy czterolistnych koniczynek, irysów, klifów i ponad 1000 wysp!

Zanurkujcie w czeluści wirtualnego świata, rozbudźcie wspomnienia, chwyćcie za pędzle, a bóstwa kreatywnych sił twórczych niech dodadzą Wam skrzydeł!

Na Wasze prace czekamy do 28.09.2021 r. Prace w formacie A4 lub A5 należy składać podpisane imieniem, nazwiskiem i numerem klasy w bibliotece szkolnej. Wasze prace zostaną ocenione przez komisję konkursową dnia 29.09.2021 r. podczas Europejskiego Dnia Języków Obcych! Na zwycięzców czekają nagrody!

Więcej informacji udziela p. Izabela Pieprzyk (sala 12).