Reprezentacja Zespołu Szkół w Górze chłopców podczas meczu piłki siatkowej.

16.12.2021 r. w hali Arkadia Zespołu Szkół w Górze odbyły się Mistrzostwa Powiatu Górowskiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady woj. dolnośląskiego. W meczu dziewcząt wygrała drużyna LO Góra z ZS Góra (3:0 – 25:16, 25:14, 25:16). W meczu chłopców wygrała drużyna ZS Góra z LO Góra (3:0 – 25:8, 25:12, 25:9). Zespół Szkół reprezentowali uczniowie:

Dziewczęta: Stolarczyk Liwia, Piotrowska Julia, Ratajczak Marta, Filosek Alicja, Piotrowska Milena, Rodziewicz Anastazja, Mucha Zuzanna, Kwiatkowska Nicola, Kubicka Emilia, Dąbkowska Karolina, Jarząb Klaudia i Kubicka Emilia. Opiekun drużyny – Wiejak Anna.

Chłopcy: Łasisz Bartłomiej (kapitan), Strombek Stanisław, Martyna Łukasz, Gawlik Arkadiusz, Łysek Tomasz, Szalkowski Bartłomiej i na zmiany wchodzili: Litwa Kacper, Niewiadomski Alan, Łasisz Adrian, Matyla Jakub, Chudy Klaudiusz, Baran Maciej i Urbański Dawid. Opiekun drużyny – Jasiak Andrzej.

Drużyna chłopców uzyskała awans do dalszego etapu rozgrywek w ramach Mistrzostw Dolnego Śląska w piłce siatkowej.