Oficjalne przekazanie władzy nowemu Przewodniczącemu Samorządu Uczniowskiego.

W Zespole Szkół odbyło się przekazanie władzy w Samorządzie Uczniowskim. Od kilku tygodni trwała kampania wyborcza, w  której mógł wziąć udział każdy uczeń chętny do pracy na rzecz szkolnej społeczności.  Ostatecznie do wyborów stanął jeden kandydat na przewodniczącego- Tomasz Rząsa z klasy 3 technikum logistycznego.

6 kwietnia w szkolnej auli opiekun Samorządu pan Mariusz Baworowski podsumował kadencję poprzedniego składu i podziękował za liczne inicjatywy, zrealizowane zadania i umiejętność współpracy. Przewodniczący Maciej Żmiejewski również podziękował swoim kolegom, nauczycielom oraz dyrekcji szkoły za możliwość realizacji swoich wyborczych obietnic.

Nowy przewodniczący w pierwszym swoim przemówieniu powiedział:

Myślę, że moja 2-letnia kadencja wiceprzewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz współpraca z Maciejem Żmiejewskim przebiegała wzorowo. Dziękuję za to doświadczenie. Żałuję, że nie miałem szansy rywalizować z innym kandydatem. Postaram się przez ten rok mojej pracy udowodnić swoją wartość, skutecznie reprezentować interesy całej szkolnej społeczności oraz promować dobre imię Szkoły.

Zastępcą przewodniczącego został uczeń klasy pierwszej technikum informatycznego Wojciech Zawadzki.

Życzymy powodzenia.