Odsłonięcie pamiątkowej tablicy z okazji 60-lecia istnienia szkoły. Na zdjęciu Starosta Górowski, Dyrektor ZS Góra, Przewodniczący oraz Zastępca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

W roku szkolnym 2021/2022 Zespół Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze obchodzi Jubileusz 60-lecia istnienia. Z tej okazji przez cały rok w szkole organizowane są różnego rodzaju przedsięwzięcia, wystawy, konkursy, zawody sportowe.

19 października 2021 r. rozpoczynając cykl wydarzeń związanych z Jubileuszem  Pani Urszula Szmydyński – starosta górowski, Pan Piotr Wołowicz – sekretarz powiatu górowskiego, Pani Ewa Gano – dyrektor Szkoły wraz z zespołem kierowniczym oraz Maciej Żmiejewski – przewodniczący samorządu uczniowskiego wraz z jego przedstawicielami, uroczyście odsłonili tablicę upamiętniającą 60 lat historii szkoły. 60 lat Szkoły, która na stałe wpisała się w obraz naszej „Małej Ojczyzny”, czego żywym symbolem stało się również zasadzone w dniu dzisiejszym drzewo w uznaniu tradycji, historii i osiągnięć.