Logo organizatora Olimpiady Mitologicznej.

Uczniowie klas technikum  sprawdzili swoją wiedzę z zakresu mitologii greckiej i rzymskiej podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej, która odbyła się 15 listopada 2021 r.  Celem wydarzenia była popularyzacja i poszerzenie wiedzy na temat wierzeń religijnych starożytnych Greków i Rzymian.

Do udziału w olimpiadzie zgłosiło się 15 uczniów Zespołu Szkół.  Niestety plany pokrzyżowała pandemia i konieczność nauki zdalnej kilku klas w tym okresie. Ostatecznie do konkursu przystąpiły 4 osoby:  Milena Piotrowska z kl. 3 technikum budowlanego, Wojciech Zawadzki z  kl. 1 technikum informatycznego, Aleksandra Grabowska z kl. 2 technikum hotelarskiego i Kamil Półchłopek z kl. 3 technikum informatycznego.

W olimpiadzie wzięło udział 608 uczniów szkół średnich z całej Polski. Najwyższą – 27 lokatę spośród naszych uczniów zdobył Kamil Półchłopek. Pozostali uplasowali się na miejscach: 39, 44, 54.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Dyplom za organizację Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej.