Zdjęcie grupowe Starosty Górowskiego, Wicestarosty Górowskiego, Dyrektora ZS w Górze oraz stypendystek Prezesa Rady Ministrów.

30 grudnia 2021 roku w Zespole Szkół w Górze Starosta Górowski Pani Urszula Szmydyńska, wicestarosta Pan Andrzej Rogala oraz Dyrektor szkoły Pani Ewa Gano dokonali uroczystego wręczenia dyplomów uczennicom Oliwii Maślejak z klasy 3 technikum w zawodzie technik hotelarstwa oraz Milenie Piotrowskiej z klasy 3 technikum w zawodzie technik budownictwa, stypendystkom Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2021/2022.

Obie uczennice uzyskały najwyższe wyniki w nauce w szkole w swoich kategoriach – Oliwia w klasach technikum po gimnazjum, Milena w technikum po szkole podstawowej.

Z powodu pandemii COVID -19 w tym roku nie było uroczystej gali organizowanej przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty pana Romana Kowalczyka, a dyplomy wyjątkowo zostały przesłane do szkoły. Spotkanie z uczennicami odbyło się z zachowaniem szczególnych zasad sanitarno-epidemiologicznych.

Gratulujemy Oliwii i Milenie tego sukcesu i życzymy następnych pięknych chwil w szkole.