Zdjęcie grupowe uczestników wycieczki do Wrocławia.

W ramach integracji oraz edukacji kulturalnej  22 października klasy pierwsze wraz z wychowawczyniami udały się na wycieczkę do Wrocławia. Program wycieczki obejmował trzy główne punkty: integracja na kręgielni, zwiedzanie miasta z przewodnikiem i spektakl teatralny „Mayday”.

Kręgielnia Sky Bowling to największy we Wrocławiu i najnowocześniejszy taki obiekt w Polsce. To właśnie w najwyższym budynku w Polsce rozpoczęliśmy naszą integrację.  Zabawa i rywalizacja na początek dnia były dobrą rozgrzewką przed trzygodzinnym zwiedzaniem Starego Miasta. Zobaczyliśmy min. Ostrów Tumski z Archikatedrą  św. Jana Chrzciciela, most Tumski, Rynek z gotyckim ratuszem, gmach Uniwersytetu Wrocławskiego,  Bibliotekę Ossolińskich, Stare Jatki i oczywiście wrocławskie krasnale oraz wiele innych ciekawych obiektów i miejsc.

Wieczorem w Teatrze Polskim obejrzeliśmy genialną komedię Mayday w reż. Wojciecha Pokory.