Ścianka ze zdjęciami zrobionymi podczas tygodnia dobrych relacji.

W zeszłym tygodniu po raz pierwszy w naszej szkole obchodziliśmy Tydzień Dbania o Dobre Relacje. Wiele się działo. We wtorek Dzień Uśmiechu-robiliśmy sobie śmieszne zdjęcia. W środę ubieraliśmy się na kolorowo. Czwartek był Dniem Dobrego Słowa i Pozytywnych Myśli. Słoik Dobrego Słowa zyskał wielką popularność. W piątek na lekcjach graliśmy w gry planszowe. W międzyczasie rozstrzygnęliśmy konkurs: „Zgadnij kto to”-sporej grupce uczniów udało się w 100% odgadnąć, który nauczyciel był na którym zdjęciu z dzieciństwa w gablocie na pierwszym piętrze. Klasy 2 i 3 szkoły branżowej na zajęciach kształtujących kreatywność tworzyły plakaty promujące dobre relacje. To był fajny tydzień, pełen uśmiechu, pozytywnych emocji i życzliwości. To wydarzenie chyba na zawsze zostanie wpisane w grafik wydarzeń szkolnych, ponieważ w naszej szkole mamy dobre relacje i się lubimy.? A poniżej fotograficzne podsumowanie tego co się u nas działo! ?

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy włączyli się w akcję. Szczególne podziękowania kierujemy dla Samorządu Uczniowskiego za zorganizowanie Tygodnia Dbania o Dobre Relacje w naszej szkole.