Logo - Wojskowe Centrum Rekrutacji w Głogowie

Szanowni Państwo,
informujemy, że w związku z projektem „Wakacje z wojskiem” Wojsko Polskie zaprasza młodych ochotników do spędzenia części swoich wakacji na dobrowolnym, darmowym i ochotniczym szkoleniu wojskowym. Za 27 dni szkolenia każdy otrzyma do 6 tys. zł. Można wybrać odpowiednią dla siebie jednostkę wojskową – czy to pod kątem odległości, terminu czy charakteru służby. Będzie można się sprawdzić m. in. jako żołnierz wojsk lądowych – piechoty, marynarz, żołnierz desantu, czołgista  i wiele innych. Dla każdego wojskowi rekruterzy znajdą pasujący model służby.

Projekt jest skierowany przede wszystkim do osób pełnoletnich w wieku 18-35 lat – szczególnie do tegorocznych maturzystów, studentów, osób w przerwie wakacyjnej oraz tych szukających pracy i zajęcia wakacyjnego. Służba w tym wypadku może stanowić alternatywę dla zwykłej pracy sezonowej.

Poniżej zamieszczone są terminy turnusów :

  • 10.06.2024 – 6.07.2024
  • 15.07.2024 – 10.08.2024
  • 19.08.2024 – 14.09.2024

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Wojskowego Centrum Rekrutacji w Głogowie: https://wcrglogow.wp.mil.pl/

Plakat - Wakacje z wojskiem 2024