Logo PWSZ w Głogowie

W dniu 29 marca 2022 r. naszą szkołę odwiedziły przedstawicielki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie w celu zaprezentowania swojej oferty edukacyjnej. Uczelnia ma do zaoferowania studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie uzupełniające oraz jednolite magisterskie. Przyszli studenci mogą wybierać jeden z wielu kierunków na takich instytutach jak: politechniczny, humanistyczny, ekonomiczny i medyczny. Do dyspozycji studentów jest biblioteka z wypożyczalnią i czytelnią wyposażona w stanowiska komputerowe.

Po zajęciach studenci mogą korzystać z hali sportowej, basenu czy kortów tenisowych. Uczelnia bierze udział w programie Erasmus+, co daje młodym ludziom możliwość odbywania stażów i praktyk za granicą w takich państwach jak: Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, Chorwacja, Turcja, Białoruś.

Spotkanie z naszą młodzieżą przebiegło w miłej atmosferze.