Zdjęcie dekoracji jesiennych zgłoszonych na konkurs.

Zadaniem konkursowym było stworzenie własnej, unikatowej  jesiennej dekoracji,
z wykorzystaniem roślin naturalnych takich jak żołędzie, kasztany, kolorowe liście dębu, klonu czy borówki, miechunki, lawendy, trzmieliny, jarzębiny, różnego rodzaju traw i suszonych kwiatów itp. Praca w 3D mogła być wykonana na przykład w formie zawieszki na okno, koszyka jesiennego lub figurki.
Na konkurs wpłynęło 12 prac, które oceniono pod względem wrażeń estetycznych, kreatywności, zgodności pracy z tematem konkursu oraz staranności wykonania. Komisja konkursowa przyznała nagrody następującym uczniom:

I miejsce – Anastazja Nałkowska kl. 1 BC

II miejsce – Anna Burdelak kl. 1 BC

III miejsce – Adrian Janicki kl. 2 TIR

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, serdecznie dziękują organizatorzy konkursu: Izabela Pieprzyk i Ewa Orzechowska-Świątek.