Logo Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Górze

NORGIPS szkoli uczniów Zespołu Szkół.

W dniu 06.03.2023 r. uczniowie klasy I TBM o profilu budowlanym wzięli udział w szkoleniu przeprowadzonym w Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Górze przez firmę „NORGIPS” reprezentowaną przez doradców technicznych Panów Michała Raera i Tomasza Jaroszuka na temat: „Wykonywanie ścian w systemie suchej zabudowy”. W pierwszej części mogliśmy wysłuchać wykładu teoretycznego na temat materiałów stosowanych podczas wykonywania suchej zabudowy, następnie przeszliśmy do pracowni budowlanej gdzie w praktyce sprawdziliśmy poznane wiadomości. Firma „NORGIPS” od lat wspiera edukację młodych budowlańców szkoleniami i materiałami przeznaczonymi do zajęć praktycznych.

Uczniowie Zespołu Szkół na ciekawym szkoleniu z NAICI.

07.03.2023 r. uczniowie klasy IIITBM wzięli udział w kolejnym szkoleniu przeprowadzonym przez włoską firmę „NAICI”. Tym razem tematem szkolenia była „Naprawa posadzki przed aplikacją żywic syntetycznych”.

Firma „NAICI” szkoli naszych uczniów w ramach porozumienia podpisanego z Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Górze. Po zakończeniu cyklu szkoleń uczniowie otrzymują Certyfikat potwierdzający posiadanie umiejętności.