Targi Motoryzacyjne Motor Show Poznań 2022 - prezentacja samochodu rajdowego.

Dnia 08.04.2022 r.  17 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w wycieczce powracających po 3- letniej przerwie  Targach Motoryzacyjnych Motor Show Poznań  2022. Fani motoryzacji w każdym wydaniu po raz kolejny mogli podziwiać najnowsze modele samochodów i motocykli.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji Poznań Motor Show była elektromobilność. Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowano w pełni  elektryczne Renault Megane, Korando  e- Motion od SsangYong oraz ET 5 od Skywell. Na stoisku nie zabrakło również ciekawych pojazdów takich jak Audi E-tron, Porsche Taycan, czy Nissan  Leaf.

Wśród  marek, które uczniowie podziwiali w pawilonach wystawowych, można było spotkać takie marki jak Dacia, Renault, Hyundai, Jaguar, Land Rover, Volvo, Mercedes. Uczniowie oprócz tego mieli okazję zobaczyć z bliska nowego  Range Rovera, który do tej pory był reprezentowany wyłącznie drogą online.

Bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszej młodzieży i zwiedzających cieszyła się wystawa motocykli: Harley – Davidson, Kawasaki, Honda , MV Augusta.

Uczniowie z zadowoleniem wspominają zorganizowaną wycieczkę. Organizatorem wycieczki był pan Jacek Miszczuk nauczyciel przedmiotów mechaniczno – samochodowych z opiekunem Julianem Kospiczewiczem.