Akcja z meczu na turnieju piłki nożnej plażowej - rzut rożny.

16 sierpnia 2021 r., na “Plażowej Arenie” odbył się I Turniej Piłki Nożnej Plażowej chłopców dla roczników 2005 i młodsi. Organizatorami imprezy byli: MKS Pogoń Góra, Zespół Szkół w Górze i Ośrodek Kultury Fizycznej w Górze.

W turnieju brała udział młodzież, która uczęszczała na zajęcia piłkarskie, organizowane na “Plażowej Arenie” podczas tegorocznych wakacji. Na piaszczystym boisku rywalizowały 4 zespoły, które przybrały własne nazwy: Arsenal. Adidos, Legia, FC Lotos.

Wyniki spotkań:

1. Adidos  – Legia2:0
2. FC Lotos – Arsenal6:2
3. FC Lotos – Adidos11:1
4. Legia – Arsenal7:1
5. FC Lotos  – Legia9:1
6. Adidos – Arsenal3:0

Klasyfikacja końcowa:

1. FC Lotos
2. Adidos
3. Legia
4. Arsenal

Nagrody indywidualne otrzymali:

1. Król strzelców – Antoni Gąsiecki – strzelec 8 bramek
2. Król “rzutów karnych” – Patryk Ławniczak
3. Najlepszy bramkarz turnieju – Hubert Utrajczyk
4. Najlepszy bramkarz w konkursie “rzutów karnych” – Klaudiusz Jurczak
5. Najlepszy zawodnik turnieju – Tomasz Szybiak

Sponsorzy turnieju:

Powiat Górowski
Gmina Góra