Plakat promujący akcję "Upoluj swoją książkę".

Ruszyła kolejna edycja akcji Czytaj PL i Upoluj swoją książkę.

Akcja ma charakter bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych ebooków i audiobooków. Aby wziąć w niej udział, należy pobrać aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na jednej z oficjalnych grafik akcji.

Kod QR jest kluczem do wirtualnej biblioteki, w której można znaleźć wyjątkowe bestsellery.

W tym roku po raz pierwszy będzie można czytać na czytnikach elektronicznych inkBOOK oraz Kindle!

W zeszłorocznej rekordowej edycji Czytaj PL. blisko 50 000 użytkowników przeczytało książki aż 130 tysięcy razy.

Czytać i słuchać bestsellerowych książek można przez cały listopad. Umożliwiają to organizatorzy akcji: KBF, operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO i Woblink – największa w Polsce platforma z ebookami, audiobookami i książkami papierowymi. Organizowana i rozwijana od 7 lat akcja Czytaj PL nie byłaby możliwa bez współpracy z jej partnerem strategicznym – Instytutem Książki, największymi wydawcami w kraju, a także z partnerującymi jej miastami.

Grafika promująca akcję "Upoluj swoją książkę".
Grafika promująca akcję "Upoluj swoją książkę".