Uczniowie na kursie operatora wózka jezdniowego.

Podczas wakacji uczniowie Zespołu Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze wzięli udział w kursie „Operator wózka jezdniowego” organizowanym przez Akademię BHP Mielczarek we współpracy z Zespołem Szkół oraz CKPiU w Górze. W trakcie cyklicznych spotkań organizowanych na terenie szkoły uczestnicy zapoznali się z zasadami pracy UTB oraz warunkami egzaminu. Po dwóch miesiącach wakacyjnej nauki przystąpili do egzaminu kwalifikacyjnego przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego.
W dniu 02-09-2021 r. uczniowie uzyskali kwalifikacje Operatora Wózków Jezdniowych Podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem. Serdecznie gratulujemy wytrwałości i życzymy powodzenia.