Grafika - uwaga konkurs.

Wojskowa Akademia Techniczna organizuje Konkurs plastyczny „WAT uczelnią przyszłości !”

Jaka będzie Wojskowa Akademia Techniczna za 70 lat? Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym z okazji jubileuszu 70-lecia istnienia WAT. Do kolorowej rywalizacji „WAT uczelnią przyszłości!” przystąpić może każdy: dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!  

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przygotować pracę plastyczną w dowolnej technice, może to być malarstwo, grafika czy rysunek, przedstawiającej Wojskową Akademię Techniczną w przyszłości, a dokładnie za 70 lat. Zgłoszenie trzeba wysłać do końca sierpnia. Udział  w konkursie jest bezpłatny. Uczestnik może nadesłać jedną pracę. Zgłoszone prace zostaną ocenione anonimowo przez komisję konkursową, która wybierze trzy projekty w każdej kategorii wiekowej, kierując się oryginalnością pomysłu, walorami artystycznymi i estetycznymi oraz zgodnością z tematyką konkursu. Laureaci I, II i III miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymają nagrody w postaci tabletów graficznych. Przewidziane są również wyróżnienia oraz nagrody specjalne. Prace konkursowe można wysyłać do 31 sierpnia 2021 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 15 października 2021 r., następnie zostanie zorganizowana wystawa pokonkursowa, a laureaci otrzymają nagrody.

Zgłoszenia do udziału w konkursie 

przyjmowane są do 31 sierpnia 2021 r. na adres:

Klub Wojskowej Akademii Technicznej

ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 25a, 01-476 Warszawa

z dopiskiem: Konkurs plastyczny: WAT uczelnią przyszłości!