Wspólne zdjęcie wszystkich uczestników gry. Na zdjęciu drużyny "czerwonych" i "żółtych".

9 listopada 2022 roku uczniowie naszej szkoły w liczbie 21 osób z klas 1 TM, 2 TM, 2TIR, 1 A, 2 A,  pod opieką organizatora Jacka Miszczuka i Joanny Czyż, wzięli udział w wycieczce integracyjnej na paintball w Serbach.

Celem wycieczki była nie tylko integracja uczniów, ale również promowanie i upowszechnianie broni sportowej. Na miejscu przedstawiono uczniom regulamin i zasady bezpiecznej gry w paintball. Ubrani w kombinezony, maski ochronne, wyposażeni w markery i kulki wypełnione farbą, byli gotowi do walki. Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy, czerwonych i żółtych, które na wyznaczonym polu paintballowym z bunkrami z czasów drugiej wojny światowej, walczyły między sobą. Zespół czerwonych odniósł  zwycięstwo wynikiem 6:1. W połowie gry podczas przerwy uczniowie zjedli kiełbaski upieczone na grillu.

Gra paintballowa dostarczyła uczniom ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń z planem kolejnego wyjazdu.