Konkursowe zakładki do książki.

W miesiącu październiku przeprowadzono w naszej szkole konkurs „Zakładka do książki”.
Głównym celem konkursu była promocja książki i czytelnictwa wśród młodzieży. Do konkursu zgłoszono 23 prace. Przy ocenie zakładek jury konkursowe wzięło pod uwagę następujące kryteria: pomysłowość autora, estetykę wykonania, samodzielność i możliwość praktycznego wykorzystania zakładki. Zgodnie z regulaminem, zakładki miały również zawierać tekst motywujący do czytania (w języku obcym).
Oto wyniki konkursu:

I miejsce: Anastazja Rodziewicz (kl. 3 GL)

II miejsce: Anastazja Nałkowska (kl. 1 C)

III miejsce: Vanessa Gorąca (kl. 1 C)


Organizatorki konkursu: Ewa Orzechowska-Świątek i Izabela Pieprzyk serdecznie gratulują zwycięzcom i dziękują wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.