Plakat promujący projekt "Zaproś mnie na swoją lekcję".

W dniu dzisiejszym nasza szkoła dołączyła do ogólnopolskiego projektu: “Zaproś mnie na swoją lekcję”. Jest to inicjatywa polegająca na tym, że wspaniali edukatorzy z całej Polski i nie tylko z Polski swoją pracą chcą stworzyć coś pięknego. Jest to projekt, w którym nauczyciele i nie tylko nauczyciele pragną podzielić się swoją wiedzą doświadczeniami przeprowadzając lekcje dla uczniów z innych szkół. Także nasza szkoła dzięki p. Milenie Bartkowiak miała dziś okazję uczestniczyć w takich zajęciach w wersji on-line. Część uczniów z klasy 3HI miało okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat Chile – poznać kulturę, zwyczaje, słynne miejsca tego pięknego kraju. Umożliwiła im to p. Maria Vasquez Moncayo, która stamtąd pochodzi. Było to spotkanie online. Oprócz tego uczniowie mieli okazję w praktyce wykorzystać swoje umiejętności językowe, ponieważ zajęcia prowadzone były także w języku angielskim. Mamy nadzieję, że takich spotkań będzie więcej w naszej szkole i że kolejne klasy i kolejni nauczyciele zechcą do tego projektu dołączyć.