Zdjęcie urządzenia Documaster.

W ramach projektu pn. “Poprawa, jakości kształcenia zawodowego w powiecie górowskim szansą na lepszą przyszłość uczniów” szkoła otrzymała urządzenie DOCUMASTER, które służy do kserowania, drukowania oraz posiada bibliotekę zawodoznawczą i platformę edukacyjną wspomagające naukę zdalną. Rada Rodziców wspólnie z Panią Dyrektor Ewą Gano po zakończonym projekcie postanowiła przedłużyć umowę na urządzenie kserujące dla uczniów i nauczycieli.

Urządzenie jest ogólnodostępne i znajduje się na korytarzu przy sekretariacie szkolnym. Koszt serwisowania oraz tonerów w formie abonamentu opłacać będzie Rada Rodziców. Nasi uczniowie mogą korzystać z usługi ksero jedynie za opłatą kosztów wydruku. Aby korzystać z ksera należy zalogować się do systemu Documaster. Instrukcja obsługi dostępna jest na tablicy przy urządzeniu. Wszyscy użytkownicy posiadają indywidualne konto, które należy zasilić we wpłatomacie. Dokumenty do druku można również przygotować online w domu na stronie www systemu Documaster. Pin, Login i hasło do logowania są dostępne u wychowawcy bądź w sekretariacie szkoły.

Zachęcamy wszystkich do korzystania z urządzenia, gdyż chcielibyśmy, aby ułatwiło to pracę i naukę.

Rada Rodziców