Kadra kierownicza, nauczyciele i pedagodzy Zespołu Szkół w Górze, zatrudnieni w roku szkolnym 2021/2022

Kadra (nauczyciele, pedagodzy) Zespołu Szkół w Górze liczy obecnie 65 pracowników.

KADRA KIEROWNICZA
Dyrektor szkoły – mgr inż. Ewa Gano
Wicedyrektor do spraw dydaktyczno-wychowawczych – mgr Dariusz Lisiecki
Wicedyrektor do spraw dydaktyczno-wychowawczych – mgr Krzysztof Szmydyński
Kierownik praktycznej nauki zawodu – mgr Inga Ozdoba-Stanek
Kierownik hali sportowej – mgr Andrzej Jasiak
NAUCZYCIELE, PEDAGODZY
1. Antonicki Henryk nauczyciel religii
2. Bartkowiak Milena nauczyciel j. angielskiego, zajęć kształtujących kreatywność
3. Baworowski Mariusz nauczyciel j. angielskiego
4. Bezak Ewa nauczyciel biologii i chemii
5. Borkowska Beata nauczyciel religii i przedmiotów zawodowych ekonomicznych
6. Borowik Anetta nauczyciel przedmiotów zawodowych logistycznych
7. Chmiel Agnieszka nauczyciel matematyki
8. Chrystman Nadieżda nauczyciel j. angielskiego
9. Chudek Elżbieta nauczyciel przedmiotów informatycznych, informatyki i fizyki
10. Cuże Katarzyna nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych i reklamy
11. Czajewska Justyna nauczyciel matematyki i przedmiotów zawodowych handlowych
12. Czyż Joanna doradca zawodowy
13. Fil Agnieszka nauczyciel j. niemieckiego
14. Frączkiewicz Jacek nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych i hotelarskich
15. Frączkiewicz Teresa nauczyciel przedmiotów informatycznych, ekonomicznych, informatyki i podstaw przedsiębiorczości
16. Gano Ewa Dyrektor, nauczyciel matematyki, przedmiotów zawodowych informatycznych i informatyki
17. Hebel Bartłomiej nauczyciel geografii i matematyki
18. Jarząb Anna nauczyciel historii i geografii
19. Jasiak Andrzej kierownik hali sportowej, nauczyciel wychowania fizycznego
20. Kibał Sylwia nauczyciel j. polskiego
21. Kinasz Paweł nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych i informatyki
22. Krysiak Tomasz nauczyciel wychowania fizycznego
23. Lis Ida psycholog
24. Lisiecki Dariusz Wicedyrektor, nauczyciel wychowania fizycznego
25. Ludwiczyńska Edyta nauczyciel matematyki
26. Łomnicki Krzysztof nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych
27. Madera Grzegorz nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych i informatyki
28. Małecka Ewa nauczyciel j. niemieckiego, pedagog
29. Małecki Artur nauczyciel historii
30. Michalak Halina nauczyciel wychowania fizycznego
31. Mielczarek Marcin nauczyciel przedmiotów zawodowych logistycznych, BHP
32. Minta Beata psycholog
33. Miszczuk Jacek nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych
34. Morżak Ryszard nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych i informatyki
35. Murawski Zbigniew nauczyciel przedmiotów zawodowych budowlanych
36. Nawrocka Agnieszka nauczyciel wychowania fizycznego, przedmiotów zawodowych hotelarskich
37. Nieścierowicz Dorota pedagog, nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
38. Nowak Dorota nauczyciel j. polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie
39. Orłowski Aleksander nauczyciel historii
40. Orzechowska Świątek Ewa nauczyciel bibliotekarz
41. Ozdoba – Stanek Inga kierownik szkolenia praktycznego, nauczyciel j. polskiego
42. Panocha Anna nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, geografii
43. Papmel Krzysztof nauczyciel przedmiotów zawodowych logistycznych
44. Pawlicka Pacyga Mirosława nauczyciel bibliotekarz
45. Pieprzyk Izabela nauczyciel j. niemieckiego
46. Piotrowski Aleksander nauczyciel przedmiotów zawodowych budowlanych
47. Połczyk Waldemar nauczyciel informatyki, przedmiotów informatycznych, mechanicznych i reklamy
48. Proszko Joanna nauczyciel wychowania fizycznego i przedmiotów zawodowych hotelarskich
49. Ruman Władysława nauczyciel geografii i wychowania do życia w rodzinie
50. Rutkowski Karol nauczyciel wychowania fizycznego
51. Ryndak Elwira nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych ekonomicznych, handlowych, reklamy i podstaw przedsiębiorczości
52. Salamon Anna nauczyciel chemii, biologii i wychowania do życia w rodzinie
53. Sidorowicz Karolina nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych ekonomicznych
54. Sienkiewicz Władysław nauczyciel religii i wychowanie do życia w rodzinie
55. Staniszewska Katarzyna nauczyciel j. angielskiego
56. Szmydyński Krzysztof Wicedyrektor, nauczyciel wychowania fizycznego
57. Trzósło Małgorzata nauczyciel j. niemieckiego
58. Walencki Piotr nauczyciel przedmiotów zawodowych logistycznych
59. Węcłaś Dariusz nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych
60. Wiejak Anna nauczyciel wychowania fizycznego
61. Woźna Krystyna nauczyciel j. polskiego
62. Zawadzka Aneta nauczyciel elementów prawa
63. Zembroń Joanna nauczyciel j. polskiego
64. Ziombra Janina nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych i handlowych
65. Żywień Joanna nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie
PRACOWNICY ADMINISTRACYJNO-EKONOMICZNI
1. Duda Małgorzata sekretarz szkoły
2. Grzybowska Marzena księgowa
3. Kospiczewicz Julian inspektor d/s. BHP
4. Mikołajczyk Dorota pomoc administracyjna
5. Poniecki Marcin laborant
6. Tomaszewicz Agnieszka referent
7. Wawer Anna główna księgowa
8. Wojtowicz Marta kierownik gospodarczy
PRACOWNICY OBSŁUGI
1. Bielski Paweł robotnik gospodarczy
2. Frask Kazimierz konserwator
3. Guziołek Monika sprzątaczka
4. Klisowska Renata sprzątaczka
5. Kajzer Mariusz robotnik godpodarczy
6. Krasicka Elena sprzątaczka
7. Małachowska Marzenna sprzątaczka
8. Marszałek Sylwia sprzątaczka
9. Papmel Teresa sprzątaczka
10. Pietruszewski Wojciech konserwator
11. Rzeźnik Grażyna woźna
12. Sawicka Aneta sprzątaczka
13. Suchanecka Anna sprzątaczka
14. Surma Zdzisław robotnik gospodarczy
15. Świstak Sebastian woźny