Godziny dostępności nauczycieli

Zespołu Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze

dla uczniów i rodziców

Lp.Imię i nazwiskoDzień tygodniaGodzina
1.Antonicki Henryk poniedziałek8:55 – 9:55
2.Bartkowiak Milena czwartek8:55 – 9:55
3.Baworowski Mariusz piątek13:20 – 14:20
4.Bezak Ewa czwartek10:35 – 11:35
5.Borkowska Beatawtorek13:15 – 14:15
6.Borowik Anettaśroda13:20 – 14:20
7.Chmiel Agnieszkaśroda12:30 – 13:30
8.Chudek Elżbietaczwartek10:40 – 11:40
od 7.11 do 2.12 9:40 – 10:40
9.Cuże KatarzynaWtorek12:30 – 13:30
od 3.10.2022 10:40 – 11:40
10.Czajewska JustynaPiątek9:40 – 10:40
Kontakt on-line:
https://meet.google.com/pbf-ghnv-njp
11.Czyż Joannaponiedziałek11:15 – 12:15
12.Działo Beataśroda (co dwa tygodnie)14:15 – 15:15
13.Frączkiewicz Jacekwtorek
środa
13:20 – 14:15
15:00 – 15:10
14.Frączkiewicz Teresawtorek7:00 – 8:00
15.Gano Ewaśroda14:00 – 15:00
16.Gasik-Motley Martaśroda10:40 – 11:40
17.Hebel Bartłomiejwtorek10:00 – 11:00
18.Jarząb Annawtorek9:45 – 10:45
19.Jasiak Andrzejczwartek12:00 – 13:00
20.Kibał Sylwiawtorek13:30 – 14:30
21.Kinasz Pawełśroda7:55 – 8:55
22.Krysiak Tomaszpiątek7:55 – 8:55
23.Lis Idaczwartek13:45 – 14:45
24.Lisiecki Dariuszpiątek12:00 – 13:00
25.Ludwiczyńska Edytawtorek9:55 – 10:55
26.Łomnicki Krzysztofśroda (co dwa tygodnie)12:00 – 13:00
27.Madera Grzegorzczwartek11:30 – 12:30
28.Małecka Ewawtorek7:55 – 8:55
29.Mielczarek Marcinśroda12:35 – 13:25
30.Minta Beatawtorek15:00 – 16:00
31.Miszczuk Jacekwtorek10:40 – 11:40
32.Morżak Ryszardczwartek8:45 – 9:45
33.Murawski Zbigniewpiątek (co dwa tygodnie)9:40 – 10:40
34.Nawrocka Agnieszkaponiedziałek10:45 – 11:45
35.Nieścierowicz Dorotawtorek7:50 – 8:50
36.Nowak Dorotaponiedziałek15:00 – 16:00
37.Orzechowska – Świątek Ewawtorek15:00 – 16:00
38.Ozdoba – Stanek Ingaponiedziałek13:30 – 14:30
39.Panocha Annaczwartek13:20 – 14:20
40.Papmel Krzysztofwtorek9:50 – 10:35
41.Pieprzyk Izabelaczwartek9:40 – 10:40
42.Piotrowski Aleksanderponiedziałek (co dwa tygodnie)10:00 – 11:00
43.Połczyk Waldemarwtorek7:50 – 8:50
44.Proszko Joannawtorek9:45 – 10:45
45.Ruman Władysławaśroda12:30 – 13:30
46.Rutkowski Karolśroda9:40 – 10:40
47.Ryndak Elwiraśroda13:20 – 14:20
48.Salamon Annaponiedziałek12:25 – 13:25
49.Sidorowicz Karolinawtorek07:00 – 08:00
od 7 listopada do 2
grudnia:
10:45 – 11:45 piątek
50.Staniszewska Katarzynawtorek11:40 – 12:40
51.Szmydyński Krzysztofwtorek10:00 – 11:00
52.Trzósło Małgorzataponiedziałek11:40 – 12:40
53.Walencki Piotrponiedziałek (co dwa tygodnie)15:30 – 16:30
54.Wesołowski Mirosławponiedziałek (co dwa tygodnie)14:10 – 15:10
55.Węcłaś Dariuszwtorek (co dwa tygodnie)12:30 – 13:30
56.Wiejak Annapiątek8:50 – 9:50
57.Woźna Krystynapiątek7:00 – 8:00
58.Zembroń Joannaponiedziałek (co dwa tygodnie)14:30 – 15:30
59.Ziombra Janinaczwartek7:55 – 8:55
60.Żywień Joannawtorek10:45 – 11:45

Pliki do pobrania: