W dniu 1 lutego 2024 r. nauczycielki Zespołu Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze p. Izabela Pieprzyk i p. Anna Wiejak uczestniczyły w XI edycji Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE), który odbył się na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. W wydarzeniu wzięło udział około 1400 słuchaczy z różnych branż. Organizatorzy zapewnili liczne sesje tematyczne i warsztaty, między innymi: „Projekty mobilności w sektorze Kształcenia i Szkolenia Zawodowe”, „Erasmus+ Sport. Mobilności kadry sportowej”. Sesje dostarczyły wielu wartościowych informacji i inspiracji związanych z programem Erasmus+ oraz innymi międzynarodowymi inicjatywami edukacyjnymi. Udział w wydarzeniu był okazją do poznania pełnej oferty edukacyjnej, możliwości, zasad oraz terminów związanych z programami edukacyjnymi. Zapewniona została również możliwość konsultacji z ekspertami, którzy służyli pomocą w zakresie przygotowań do realizacji międzynarodowych projektów edukacyjnych. Dodatkową atrakcją dla uczestników wydarzenia była wycieczka po zakamarkach PGE Narodowego.