Logo biegu erasmusa - erasmus run 2021.

Uczniowie Zespołu Szkół w Górze wezmą udział w V edycji Biegu Erasmusa.

Bijemy rekord Polski! – to hasło kolejnej edycji biegu, który na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez Narodową Agencję programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Wydarzenie odbędzie się w formule zdalnej – 24 września 2021 r., w całej Polsce staną do rywalizacji 4-osobowe drużyny, których cel będzie jeden: przebiec, w dowolnym miejscu, łącznie jak najdłuższy dystans w 60 minut.

ZS w Górze jest wieloletnim beneficjentem projektów realizowanych w ramach programu unijnego Erasmus+, w ramach którego nasi nauczyciele biorą udział w szkoleniach metodycznych a uczniowie realizują praktyki zawodowe u zagranicznych pracodawców. W tym roku nasi uczniowie, wychowankowie pani Anny Wiejak oraz pana Andrzeja Jasiaka, wezmą udział w Biegu Erasmusa, wydarzenie odbędzie się na hali sportowej Zespołu Szkół w Górze.

Skład sztafet

Sztafeta męska:

Zawodnik 1 – kapitan: Bartłomiej Szalkowski
Zawodnik 2: Arkadiusz Gawlik
Zawodnik 3: Bartosz Mastalerz
Zawodnik 4: Stanisław Strombek

Sztafeta żeńska:

Zawodnik 1 – kapitan: Milena Piotrowska
Zawodnik 2: Julia Piotrowska
Zawodnik 3: Wiktoria Kopacz
Zawodnik 4: Aurelia Potoczna

Zawodnikom życzymy powodzenia.

Media społecznościowe:

https://www.facebook.com/BiegErasmusa

https://erasmusplus.org.pl/bieg-erasmusa

                                                                                             

Koordynator projektów unijnych,
Katarzyna Staniszewska