Program Erasmus+ – Kształcenie i szkolenia zawodowe 2023.
Zdjęcie w kategorii „Twój projekt w jednym ujęciu” zdobyło wyróżnienie w konkursie Selfie+. 

Jak stwierdziła Komisja konkursu Selfie+:

„Ujęcie, które zostało wyróżnione w konkursie, emanuje pozytywną energią i stanowi doskonały przykład inspirującej pracy. Jesteśmy pełni uznania dla Państwa zaangażowania i talentu, które przyczyniają się do rozwoju dziedziny edukacyjnej. Dołączenie do społeczności Selfie+ to nie tylko wyjątkowa okazja do zaprezentowania najciekawszych projektów, lecz również doskonała możliwość dzielenia się doświadczeniami oraz inspiracji z innymi. Cieszymy się, że Państwa praca została doceniona, a Państwo sami stali się źródłem inspiracji dla innych.”

Jesteśmy dumni z osiągniętego rezultatu, tym bardziej że platforma Selfie+ ma zasięg ogólnoeuropejski i zostanie jednym z laureatów konkursu, w gronie innych utalentowanych instytucji jest dużym osiągnięciem. Wręczenie nagród w konkursie Selfie+ odbyło się 1 lutego 2024 r., na PGE Narodowym w Warszawie, podczas Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego.

Koordynator projektów unijnych,
Katarzyna Staniszewska