Dnia 22 grudnia 2023 roku z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów jak i kadry pedagogicznej. Dzięki temu przedsięwzięciu kultywujemy tradycje śpiewania kolęd i pastorałek w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz stwarzamy uczniom możliwość zaprezentowania swoich talentów muzyczno-wokalnych.

Jednym z występujących był Piotr Gutewicz uczeń klasy II Technikum. Piotr podczas koncertu pokazał się z najlepszej strony wykonując utwór na pianinie. Jego talent muzyczny zachwycił publiczność, która nagrodziła go gromkimi brawami.

Utalentowany chłopak gościnnie zachwycał swoją grą na pianinie również w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Prusa w Górze jak i podczas uroczystości Trzech Króli w Kościele pw. Św. Faustyny w Górze.

Gratulujemy wspaniałych występów.