Dnia 11.10.2023 r. w ramach rywalizacji w Licealiadzie odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w kategorii dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpili tradycyjnie uczniowie Zespołu Szkół w Górze i Liceum Ogólnokształcącego w Górze. Walka była zacięta. Drużyny składały się z 6 zawodników każda. Sytuacja zmieniała się podczas całego biegu bardzo dynamicznie. Ostatecznie wśród dziewcząt I miejsce zajęła drużyna LO, a II miejsce drużyna ZS. Wśród drużyn męskich zwyciężyli uczniowie naszej szkoły, a na II miejscu uplasowała się drużyna LO. Pogoda dopisała, doping był ogromny. Gratulujemy zwycięzcom i pozostałym uczestnikom.

Zespół Szkół reprezentowali:

Dziewczęta:Chłopcy:
Wiktoria MaryszczakBartosz Mastalerz
Magdalena Bielawska          Igor Porciany
Gabriela RudnaKlaudiusz Jurczak
Hanna BotaMaciej Golba
Martyna RadojewskaMateusz Koszowski
Hanna DomasikKlaudiusz Chudy
Agata LeszkowiczIgor Noga
Anastazja NałkowskaDawid Urbański
Dominika MarszałekArkadiusz Gawlik

A.W.