Zdjęcie grupowe uczestników szkolenia z instruktorem z firmy RAWLPLUG.

Pracownię budowlaną Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Górze, odwiedził Pan Dariusz Orłowski z firmy “RAWLPLUG”. Przeprowadził on szkolenie dla uczniów klasy I Technikum w zawodzie technik budownictwa na temat: “Systemy zamocowań, narzędzia firmy RAWLPLUG stosowane w budownictwie”. Szkolenie miało na celu wprowadzenie uczniów w zagadnienia związane z profesjonalnymi rozwiązaniami montażowymi używanymi w branży budowlanej.

Firma “RAWLPLUG” jest jednym z wiodących producentów systemów zamocowań, śrub i narzędzi budowlanych na świecie. Posiada długoletnie doświadczenie oraz ugruntowaną pozycję na rynku. Jej produkty są znane z wysokiej jakości, trwałości i skuteczności.

Szkolenie prowadzone przez pana Dariusza Orłowskiego przybliżyło naszym praktykantom różne rodzaje systemów zamocowań stosowanych w budownictwie oraz ich zastosowań praktycznych.

W trakcie szkolenia prowadzący zademonstrował praktyczne zastosowanie systemów zamocowań poprzez wykonanie kilku montaży na przygotowanych przykładach. Uczniowie mieli okazję obserwować i samodzielnie wykonać niektóre czynności montażowe, co pozwoliło im lepiej zrozumieć procesy i wymagania związane z profesjonalnymi rozwiązaniami montażowymi.

Dzięki szkoleniu przeprowadzonemu przez pana Dariusza Orłowskiego uczniowie I klasy mieli możliwość zdobycia wiedzy na temat profesjonalnych systemów zamocowań i narzędzi stosowanych w budownictwie. Szkolenie zapewniło im solidne podstawy teoretyczne oraz praktyczne umiejętności. Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Logo Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Górze